Naša spoločnosť pôsobí v oblasti realitného a finančného trhu. Ponúkame širokospektrálny záber činností spojených so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a taktiež výkupom nehnuteľností za najlepšie trhové ceny.Taktiež zabezpečujeme kompletné služby spojené s financovaním Vašej nehnuteľnosti kde stojíme na strane klienta.

Ak nenachádzate pocit uspokojenia a naplnenia vo Vašom súčasnom zamestnaní a ste presvedčení, že máte jednoznačne naviac, skúste prácu v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami! V realitnej kancelárii finXreal  privítame každého, kto pre nás za adekvátnu odmenu dokáže pracovať s maximálnym nasadením.

Hľadáme spolupracovníkov na pozíciu:

Manažér pobočky

Realitný maklér/maklérka

Hypotekárny špecialista

Miesto práce:

Prievidza, Handlová, Nováky, Partizánske, Martin,Žilina, Banská Bystrica ,Zvolen, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom

Náplň práce realitného makléra:
  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
  •  prezentácia ponuky klientom a realizácia obhliadok
  •  príprava podkladov pre uzatvorenie kúpnych a nájomných zmlúv
  •  realizácia a samostatné vedenie obchodných prípadov vo všetkých jeho fázach
  •  aktívne vyhľadávanie a starostlivosť o klientov
  •  predbežné vyhodnocovanie a dopĺňanie databázy klientov a nehnuteľností
  •  spolupráca s katastrálnym úradom, finančnými inštitúciami, úradmi, dodávateľmi energií, správcovskými spoločenstvami, bytovými družstvami
  • komunikácia s manažérom a hypotekárnym špecialistom
Iné výhody:

Flexibilný pracovný čas, zaújmavá a rôznorodá práca, zaškolenie, príjemné a mladé pracovné prostredie s veľkou chuťou a nasadením pracovať.

Platové podmienky:

Budete milo prekvapený.

Termín nástupu:

Ihneď

Pracovný pomer:

Živnostenský list

Požadované vzdelanie:

Úplné stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax:

Bez praxe (pozícia vhodná pre absolventa)

Požiadavky na zamestnanca:

Komunikatívnosť, flexibilita, reprezentatívne vystupovanie, bezúhonnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť, vlastné auto, mobil, PC (internet aj doma). Znalosť cudzieho jazyka a prax v tejto oblasti je vítaná (nie je podmienkou). Hľadáme do nášho mladého tímu uchádzača/ku so záujmom o dlhodobú perspektívu. Ak si chcete len privyrobiť tak si dohodneme tiperskú činnosť ktorú viete robiť popri zamestnaní. Živnosť na začiatku nie je podmienkou. Vybavíme neskôr.

Informácie pre záujemcu:

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate nami uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu:

asistentka@finxreal.sk

mobil: 0948 888 371

Vybraným uchádzačom/kám sa ozveme a budú pozvaný/é na osobný pohovor.

Netvrdím že to bude jednoduché,ale bude to stáť za to !!!